Gilet met borduursel
null
- ✔ Gratis afhalen in de winkel
- ✔ Gratis verzending vanaf €20
- ✔ Binnen 1-3 werkdagen in huis
- ✔ 30 dagen retourrecht*
Product Informatie
Compositie & Milieu kenmerken
Productinformatie met betrekking tot milieu kwaliteiten en kenmerken
Product
Herkomst van het product
Dit product is geproduceerd in de volgende landen:
Klantenreviews
Super mooi boho/bohemian giletje
Super mooi boho/bohemian giletje Leuk op spijkerbroek, maar ook leuk over jurk met boots 🌸
Mooi Gilet
Mooi Gilet, doe het bij een blouse aan, samen staat het heel mooi. Kwaliteit weet ik nog niet , dat is in het meer dragen merkbaar, maar het is vast goed zoals alle kleding van MS Mode.
leuk
leuk artikel, blij mee
Het product ziet er erg leuk uit, maar..
Het product ziet er erg leuk uit, maar is heel erg gekrompen in de (handwasprogramma) was. Heb zelf snel een maat groter besteld. Ook die is gekrompen in de was en zit nu gelukkig goed, waar hij vóór het wassen nog veel te groot was. Ik krijg nog geen reactie van de klantenservice op mijn klacht. Terwijl je binnen een dag reactie kan verwachten, zoals de website vermeld.
Er zitten haken in en lange visdraden hangt aan de glitter
Er zitten haken in!! Heb wat zelf naar binnen kunnen stikken, vind hem leuk maar kwaliteit is minder. Ook visdraden hangt er bij. Heb het afgeknipt, geen probleem, maar artikel is nieuw en niet tweedehands heb eerst van alles moeten verbeteren nadat ik hem uit verpakking had gehaald, heb hem nog niet gedragen
Veel te kort!!
Veel te kort!!